Vítejte na webu
Klubu vozíčkářů Trutnov
Diakonie a Misie CČSH
Na úvodní stránku ... Novinky na našem webu ... Naše akce ... Kontakty a spojení ... Obrázková galerie ... Naši sponzoři ... O těchto stránkách ... Menu
  


nahoru

Naše akce
- strana 9 -

Další akce : stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další


SLAVÍME 20 LET FRANCOUZSKÉ ALIANCE (25.6.2019)

Barborka z Francouzské Aliance nás pozvala na úterý 25.6.2019 do Pardubic, protože aliance letos slaví 20. výročí od svého vzniku. Její pozvání jsme s radostí přijali, a i přes velké horko jsme jeli zúčastnit se této oslavy. Když jsme se s Barborkou všichni přivítali, zavedla nás na náměstí, kde slavnost probíhala. Byly tam různé stánky s koláči s recepturami z Francie i s francouzskými sýry, klobásami a víny. Bylo to fajn odpoledne! Když jsme si všechno prohlédli, měli jsme na 2 hodiny rozchod, takže jsme si mohli v klidu nakoupit a občerstvit se. Rozloučili jsme se společnou fotkou a bylo nám líto, že jsme se nemohli zúčastnit koncertu, který začínal až v 18 hodin. Jeli jsme domů a už se těšíme na další společné akce s našimi francouzskými kamarády.

Tento výlet se uskutečnil i za přispění Královehradeckého kraje.

Autor článku: Eva Janoštíková

(Foto - Trutnovinky - Radniční listy)


DEN PRO RODINU (17.5.2019)

Jako každý rok se i letos Klub vozíčkářů Trutnov zúčastnil akce na trutnovském Krakonošově náměstí Den pro rodinu, pořádaný Oblastní charitou. Martina Vágnerová - Dostálová nám přichystala stánek, kde jsme působili od 9 do 17 hod. Ladislava Lefnarová s Evou Vojtěchovou upekly švestkové buchty, které všem kolemjdoucím chutnaly. Ředitel klubu Honza Roček vyrobil pro stánek broučky z korálků, které šly hodně na odbyt. Dále jsme nabízeli pohledy a vizitky. Též byla k nahlédnutí naše kronika a sešit s básničkami od autorky, členky Klubu vozíčkářů, Marys Postránecké. O všechno byl docela zájem a dostali jsme i dobrovolné příspěvky, což nám udělalo radost. Celkem jsme se vystřídali já s Luďkem Vondráčkem, Eva Janoštíková, Eva Vojtěchová s Laďkou a Martin Liebzeit se svým asistenčním psem Diegem. Odpoledne přišla reportérka a tak jsem s ní udělal rozhovor o Klubu vozíčkářů. Celý den se vydařil a tak se budeme těšit na příští rok!

Autor článku: Pavel Varga

(Foto)


VZHŮRU NA RUNUP! (12.5.2019)

Dnes 12. 5. 2019 jsme se zúčastnili s Klubem vozíčkářů Trutnov závodu vozíčkářů a jejich doprovodů Ford RunUp na Stezce v korunách stromů v Janských Lázních. I když jsem měla nevhodný mechanický vozík, byla jsem moc šťastná, že to Jiřík nevzdal a dovezl mě až do cíle! Za to mu patří moje velké díky! Obdivuji všechny, kdo tento závod zorganizovali, bylo to super. Výborná byla i kapela The Tap Tap, moc se mi líbila. Bylo to fajn, že to nikdo na trati nevzdal a že všichni v pohodě dojeli do cíle. Snad to dopadne příští rok s vozíkem lépe, abych se mohla zase zúčastnit. Děkujeme, pane Ročku, že jste nás do závodu přihlásil.

Autor článku: Eva Janoštíková

(Foto - Krkonošský deník - Radniční listy)


Další akce : stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další

O stránku zpět ...

Poslední aktualizace stránky: 21.05.2021

______________________________________________________________________________

Na úvod - Kdo jsme - Novinky - Akce - Kontakty - Galerie - Sponzoři - O stránkách
 

Mara - Soft Copyright © 2002