Vítejte na webu
Klubu vozíčkářů Trutnov
Diakonie a Misie CČSH
Na úvodní stránku ... Novinky na našem webu ... Naše akce ... Kontakty a spojení ... Obrázková galerie ... Naši sponzoři ... O těchto stránkách ... Menu
  


nahoru

Naše akce
- strana 7 -

Další akce : stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další


OCHUTNÁVKA VÍNA – TENTOKRÁT JIŽNÍ AMERIKA (10.10.2019)

Dne 10.10.2019 za námi přijela opět Ing. Alena Frčková, profesionální someliérka, se kterou již poněkolikáté proběhla v Klubu vozíčkářů ochutnávka vín a pokrmů, tentokrát z Jižní Ameriky. Měli jsme možnost vybrat si ze šesti druhů vín, sýrů a klobás a taktéž i dvou druhů paštik. Při této akci se utvořila velmi družná nálada a příjemně jsme se pobavili, a především se dozvěděli mnoho zajímavého z oblasti produkce zmíněné oblasti, o místních podmínkách k pěstování vinné révy, která ve formě vína chutnala výtečně.

Autor článku: Eva Vojtěchová

(Foto - Krkonošský deník)


S DLOUHÝM BIDLEM UŽ NAVĚKY (18.9.2019)

Ve středu 18. září 2019 navštívil Klub vozíčkářů trutnovský rodák, kreslíř, malíř, ilustrátor a scenárista, pan Jiří Grus. Pozvali jsme jej, aby nám poodhalil některá tajemství své práce. Jiří Grus nepřišel s prázdnýma rukama. Donesl k nahlédnutí nejen výsledky své práce – ilustrované knihy a komiksy, ale i své skici, které stojí na počátku dlouhé cesty k již zmíněným výsledkům. Měli jsme možnost nahlédnout jak do knih Jaroslava Foglara nově doprovázených Grusovými ilustracemi, tak i do komiksů, které pan Grus nakreslil ve spolupráci s jinými autory. Zejména nás zaujal komiks Drak nikdy nespí, který vypráví příběh týkající se trutnovského draka. V besedě, jež následovala, jsme měli možnost dozvědět se mnoho zajímavého o práci na ilustracích knih a komiksů. Na závěr setkání jsme pana Gruse požádali, aby se nám zapsal do klubové kroniky. Učinil tak velice ochotně a zápis doplnil črtou vůdce Bratrstva kočičí pracky Dlouhého Bidla. A tak nám Dlouhé Bidlo bude celé nádherné odpoledne připomínat už navěky.

Autor článku: Martin Liebzeit

(Foto - Trutnovinky - Krkonošský deník)


VZHŮRU DO POLSKA (7.9.2019)

Počátkem září nastal čas pro oblíbený výlet k našim sousedům – do Polska. Určeným cílem bylo lázeňské městečko Kudowa-Zdrój. Jako první byla na programu návštěva tržnice, kde si výletníci nakoupili oblíbené produkty – sýry, uzeniny, zeleninu, někdo oblečení, deku do domácnosti a další. Po úspěšném nákupu se všichni odebrali do nedalekého areálu Sudeckie chatky, kde jsou k vidění zvířata, zemědělské produkty, pěkně upravený park, jezírka a také restaurace, která se specializuje na přípravu ryb. Každý si vybral oběd dle své chuti, a všichni byli spokojení, navzdory dešti, který skupinu provázel celý den.

Autor článku: Jarmila Ročková

(Foto - Trutnovinky - Radniční listy)


Další akce : stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další

O stránku zpět ...

Poslední aktualizace stránky: 21.05.2021

______________________________________________________________________________

Na úvod - Kdo jsme - Novinky - Akce - Kontakty - Galerie - Sponzoři - O stránkách
 

Mara - Soft Copyright © 2002