Vítejte na webu
Klubu vozíčkářů Trutnov
Diakonie a Misie CČSH
Na úvodní stránku ... Novinky na našem webu ... Naše akce ... Kontakty a spojení ... Obrázková galerie ... Naši sponzoři ... O těchto stránkách ... Menu
  


nahoru

Naše akce
- strana 5 -

Další akce : stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další


CESTOVÁNÍ SE PSEM – STOPAŘ SLÁVEK KRÁL (10.3.2020)

Dne 10.3.2020 jsme měli na faře prvního letošního hosta, a to Slávka Krále se svou 1,5 roční fenkou border kolie Corey. Pan Král je velký cestovatel, už navštívil 84 zemí. Většinou jezdí všude stopem a nyní cestuje i s Corey. Už s ní navštívil Itálii, Rumunsko a pár zemí v Asii. Vyprávěl nám o svých příhodách z cest a ukazoval fotky zajímavých míst, které navštívil. Moc se mi jeho povídání líbilo a máme slíbeno, že u nás pan Král nebyl naposledy, tak se moc těším na další jeho vyprávění.

Autor článku: Věra Janoštíková

(Foto)


SLOVA PŘEDSEDY K ZÁVĚRU ROKU 2019 (11.12.2019)

Vážení členové a přátele klubu vozíčkářů,

dovolte mi abych jako předseda Vám všem poděkoval za pěkný rok 2019. Kdybych ho měl hodnotit, byl by opět celkem dobrým rokem, a i když někdy se vyskytly nějaké problémy, vždy se vše vyřešilo. Rok jsme vše již tradičně završili na předvánočním posezení 11. prosince v restauraci City. Jako vždy jsme všichni společně popřáli a připili na zdraví k narozeninám naší člence Marys Postránecké.

Poděkovat bych chtěl sponzorům, kteří podporuji, aby náš Klub mohl být takovým, jakým je. Jinak bych chtěl poděkovat panu Františku Tůmovi, který pro nás děla krásné videozáznamy a rovněž by chtěl poděkovat všem dobrovolníkům, kteří nám pomáhají. Poděkování patří i Rodičům Jarči Ročkové za přípravy dobrého pohoštění při klubových akcích. Závěrem děkuji manželům Ročkovým, kteří pro nás dělají vše potřebné, aby se hendikepovaní lidé cítili dobře a byli v dobrém vztahu i se zdravými lidmi. Pro rok 2019 se chci rozloučit s přáním všeho dobrého v roce 2020.

Autor článku: Pavel Varga

(Foto)


ČESKO-FRANCOUZSKÉ VÁNOCE V TRUTNOVĚ (5.12.2019)

Dne 5.12.2019 se u nás na faře konala akce a to česko-francouzské Vánoce, kam na naše pozvání přijeli ředitel Samuel Coeytaux, stážistka Camille a překladatelka Barbora Gabrielová. Vzhledem k tomu, že obě se slečnou Barborou a stážistkou z Francouzské aliance v Pardubicích. Již několik let s nimi spolupracujeme, každým rokem jezdíme k nim do aliance na francouzskou snídani a letos v květnu jsme byli v Pardubicích na oslavě 25. výročí francouzské aliance. Česko-francouzské Vánoce se u nás konaly již podruhé, poprvé před dvěmi lety.

Po vřelém přivítání s našimi hosty jsme zasedli k bohatě vánočně prostřenému stolu. Při ochutnávání bramborového salátu s vinnou klobásou, cukroví a dalších dobrot jsme si povídali o českých i francouzských Vánocích, o našich a jejich vánočních zvycích. Rozkrajovali jsme jablko, házeli pantoflí a pokládali jsme lodičky z ořechu a svíčky na vodu. Francouzi nám přivezli na ochutnání tříkrálový koláč, do kterého se zapéká figurka a kdo ji najde, stává se pro ten den doma králem. Nakonec jsme si zazpívali koledy, my české a Francouzi francouzské a společně jsme se vyfotografovali. Akce se mi moc líbila a doufám, že se bude zase někdy opakovat.

Autor článku: Věra Janoštíková

(Foto)


Další akce : stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další

O stránku zpět ...

Poslední aktualizace stránky: 21.05.2021

______________________________________________________________________________

Na úvod - Kdo jsme - Novinky - Akce - Kontakty - Galerie - Sponzoři - O stránkách
 

Mara - Soft Copyright © 2002