Vítejte na webu
Klubu vozíčkářů Trutnov
Diakonie a Misie CČSH
Na úvodní stránku ... Novinky na našem webu ... Naše akce ... Kontakty a spojení ... Obrázková galerie ... Naši sponzoři ... O těchto stránkách ... Deutsch Italia Spain The Club for Handicap People français Menu

 


::: Diakonické středisko - STROM NADĚJE :::
Klikněte si pro více informací...

Vítejte na webu
" Klubu vozíčkářů Trutnov "

Náš certifikát

Poslední novinky 18.02.2019

Klub vozíčkářů původně vznikl jako sdružení, ustavené 17.5.2002 pod záštitou SPCCH. Od 11.5.2004 jsme registrováni jako SPCCH v ČR - ZO Trutnov - vozíčkáři. Od 21.4.2009 jsme registrováni pod MV ČR jako občanské sdružení Klub vozíčkářů Trutnov - Bukovinka o.s.

Náš Klub neslouží jen pro vozíčkáře, ale i pro občany s jiným tělesným či psychickým handicapem. Spolupracují s námi studenti trutnovských škol a jsme v kontaktu s podobně zaměřenými sdruženími.

V roce 2003 se nám podařilo připravit prostory pro činnost Klubu, kdy jsme vybudovali bezbariérový nájezd do budovy a současně zprovoznili pokoj pro hosty - vozíčkáře spolu s vlastním sociálním zařízením. Můžeme tak pozvat i vozíčkáře z jiných středisek a míst naší republiky.

Do budoucna chceme dále pokračovat v činnostech, které probíhaly dosud - návštěvy různých akcí, přednášek, kulturních pořadů, výlety na zajímavá místa, dále výtvarná činnost, či jen obyčejné povídání a setkávání. Nápady na činnost vycházejí z přání členů Klubu tak, aby si zde každý našel to, co ho oslovuje.

A protože zázemí Klubu již existuje, tímto bychom chtěli pozvat mezi nás další nové členy - nejen vozíčkáře, ale i občany s jiným handicapem, dále je zde příležitost pro ty, kteří se o nemocné starají a také pro zdravé, kteří se chtějí nějakým způsobem na činnosti Klubu podílet. Jste tedy zváni, kontakt je zde na webu....
pokračování


Statistiky webu vozíčkáři

Jste právě

 
návštěvníkem, který navštívil
naše webové stránky

Poslední aktualizace stránky: 18.02.2019

______________________________________________________________________________
Na úvod - Kdo jsme - Novinky - Akce - Kontakty - Galerie - Sponzoři - O stránkách

Mara - Soft Copyright © 2002